Torc - Unterschwein
Nebuďme lhostejní k našemu dědictví, naší zemi, našim rodinám, našim potomkům. Každý z nás je nositelem evropské jedinečnosti!!!
Torc - Soumrak
Jsou místa i situace, které nás svou pomíjivou jedinečností upoutají ve vzpomínkách na dlouhá léta, leckdy i doživotně. Prožitek umocněný aktuálním duševním rozpoložením či náladou v nás zanechává širokou škálu konkrétních vjemů jako jsou vůně nebo až neuvěřitelné detaily, které nás v daný okamžik obklopují.
Torc - V šeru
Text skladby je inspirován knihou Ostrov Sukkwan od Davida Vanna, pojednávající o útěku otce se svým synem do ryzí divočiny, kde se snaží vyrovnat se zkrachovalým manželstvím a zbavit se psychické závislosti na své manželce. To se však nedaří a on za tragických okolností přichází i o svého syna.
Torc - Nákaza
Zdecimovaná, otrávená, oklamaná společnost. Skutečnosti a reálné hrozby znásilněné, překroucené, tabuizované či nejlépe úplně zatajené. Dnešní generace už ochotně klamou samy sebe. Z nevědomosti, pohodlnosti nebo pokrytectví.
Torc - Zaváté osudy
Nikde nekončící šlépěje, táhnoucí se písečnými dunami a ztrácející se na vedrem se líně vlnícím obzoru. Slunce přináší naději i smrt. Zakusuje se do našich těl, rozpaluje věže tanků, hlavně zbraní i naši krev.
Torc - Rozhovor z pořadu Inclubátor (24.11.2016)
Už kvůli těm, kdo neměli možnost přímé vysílání poslouchat, jsme se nakonec rozhodli doplnit nahrávku sérií fotografií, videí a celý kompakt uveřejnit. Upozorňujeme, že v samotném závěru zazní skladba Nákaza z připravovaného split CD Dual !!!
Torc - Ztraceni v sobě (videoklip)
Ztraceni v sobě. Kam až člověk dospěl v honbě za svými mnohdy zavrženíhodnými životními prioritami.
Torc - Prodaní (videoklip)
Vyvolení, nedotknutelní, nepostižitelní. Kasta nadřazená společnosti, kterou sprostě pohrdá, zneužívá a vysává! Ze svého politického Olympu, bohorovně shlížejí úkosem na naše osudy a životy, aniž by si jejich tíhu kdy dokázali byť jen představit.
Torc - Divize duchů (videoklip)
Ten rachot! Blíže těžce specifikovatelný zvuk se rozpíná, mohutní. Hřmot, jako by se otevřely brány samotného pekla sílí a vy víte, že se blíží smrt.
Torc - Apel (Live @ Fatal Flesh Fest vol. 12)
Torc - Cesta (Live @ Fatal Flesh Fest vol. 12)
Torc - Co neslyšíme (Live @ Metalshop.cz Tour 2014)
Torc - Co neslyšíme (Live @ Favál)
Torc - Co neslyšíme
Torc - Divize duchů (Live @ Sídhe Fest vol. I)
Gulage Drumcam - Torc (Live @ Metalshop.cz Tour 2014)
Torc - Imbas (Live @ Metalshop.cz Tour 2014)
Torc - Imbas (Live @ Fatal Flesh Fest vol. 12)
Torc - Jako motýl (Live @ Fatal Flesh Fest vol. 12)
Torc - Prodaní (New Song Live @ Hell Fast Attack vol. 8)
Torc - Vpřed!!! (Live @ Fatal Flesh Fest vol. 12)