Intolerant tour 2018 19.8.2018
Intolerant tour 2018!!! I letos vyrážíme na tradiční tři zastávky po boku našich tuzemských souvěrců Sekhmet a Bloody Obsession. Headlinerem jsou tentokrát italští Apocryphal!!! Nenechte si ujít tuhle jedinečnou sestavu, nebudete litovat!!!
Podtácek 21.2.2018
Přátelé a fanoušci, náš merch se v těchto dnech rozrůstá o další exkluzivní položku. Je jí keramický podtácek se znakem Torc. Produkt je ručně vyráběný, takže každý kus je jedinečným originálem.
Cena 100,-
Nášivka 15.12.2017
S příchodem chladných měsíců přidáváme do našeho merche novinku, s níž máte možnost i nadále viditelně vyjadřovat podporu naší kapele v čase, kdy je většina triček a mikin ukryta pod bundami.

Rukávová páska je určena pro našití na levý rukáv vašeho svrchníku, ideálně 14,5 cm od jeho spodního okraje a vodorovně s ním.
Vytvoří tak nepochybně efektní a stylový doplněk Vašeho zimního ošacení.
Cena 150,-
Intolerant tour 2017 19.11.2017
Druhý ročník Intolerant tour je minulostí. Letošní tříkoncertní série, zahrnující zastávky v Brně, Karviné a Ústí nad Orlicí se přehnala rychlostí blesku a nám nezbývá než zde vyjádřit velké díky všem zúčastněným kapelám, našim přátelům na hudebním poli i v soukromí a především všem těm úžasným lidem, kteří svojí účastí naše tažení podpořili. Všem Vám děkujeme a budeme se těšit zase příští rok.

Report
Intolerant tour 2017 8.10.2017
Po roce se do tří tuzemských měst vrací Intolerant tour!!! Trojice spřízněných kapel Sekhmet, Bloody Obsession, Torc na tažení symbolizující řád místo chaosu a slunce v čase temnoty!!! Nebuďte lhostejní a podpořte svou účastí každou z těchto akcí! ZEMĚ, RODINA, KOŘENY, KREV!!!
Nová trika Torc 11.9.2017
Nová kolekce triček Torc je na světě! Vyšší grafická náročnost,ale především volba kvalitnější textilie (B & C collection) sice cenu nepatrně navýšila,nicméně výsledek za to bezpochyby stojí! Netradiční a opět originální pojetí konceptu je naší zásadou,jíž se snažíme dostát. K dostání na všech našich koncertech či na objednávku přes: Obchod
Torc - Unterschwein 4.8.2017
Arogantní, rádoby samaritánská, avšak veskrze zcestně smýšlející a zmanipulovaná, nezanedbatelná část evropské populace v současné době staví na odiv vlastní pokoru a urážlivě patetickým způsobem degraduje a haní vlastní kořeny. Mnoho evropských zemí v honbě za zlatým grálem multikulturalizmu, snášenlivosti a tolerance ztratilo nadobro svou tvář, kouzlo i relativní bezpečnost. Jako loutky jsou jedna po druhé vehnány do plamenů vlastních měst, na pokraj občanské války, jsou pošlapávána práva jejich původních obyvatel, jsou osočováni, uráženi a beztrestně ohrožováni. Jejich velikost a historie je bagatelizována naprostou neúctou a pohrdáním. Děje se tak za tichého a zbabělého přikyvování jejich vlastních vlád!!! Propaganda a vymývání mozků dnes fungují lépe, nežli kdy dříve, což obraz současné situace věrně dokládá. Destabilizace Evropy je jen dalším krokem v odvěkém boji o moc a národy, které v něm podlehnou nebo zradí samy sebe, jsou odsouzeny k zániku. Vše, co se dnes děje, tomu nasvědčuje. Unterschwein se snaží na tohle všechno upozornit. Nebuďme lhostejní k našemu dědictví, naší zemi, našim rodinám, našim potomkům. Každý z nás je nositelem evropské jedinečnosti!!!

EP Vzpomínky na slunce lze objednat zde: Obchod
Torc - Soumrak 25.6.2017
Jsou místa i situace, které nás svou pomíjivou jedinečností upoutají ve vzpomínkách na dlouhá léta, leckdy i doživotně. Prožitek umocněný aktuálním duševním rozpoložením či náladou v nás zanechává širokou škálu konkrétních vjemů jako jsou vůně nebo až neuvěřitelné detaily, které nás v daný okamžik obklopují. "Soumrak" je jakýmsi kratičkým ohlédnutím za jedním životem a melancholickou vzpomínkou na ta zvláštní léta dospívání a utváření osobnosti člověka, k nimž se námi prezentovaný příběh skutečně váže.

EP Vzpomínky na slunce lze objednat zde: Obchod
Torc - V šeru 6.4.2017
Text skladby je inspirován knihou Ostrov Sukkwan od Davida Vanna, pojednávající o útěku otce se svým synem do ryzí divočiny, kde se snaží vyrovnat se zkrachovalým manželstvím a zbavit se psychické závislosti na své manželce. To se však nedaří a on za tragických okolností přichází i o svého syna.

EP Vzpomínky na slunce lze objednat zde: Obchod